EU07-193 Piko

14 listopada 2014 trafił na półki sklepów od dawna oczekiwany model popularnej lokomotywy EU07 od firmy PIKO w nowym malowaniu PKP Cargo. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, od ilości detali w jaki jest wyposażony, po silnik, który mimo iż jest trójbiegunowy, nie odstępuje od silników pięciobiegunowych Roco. Zapraszam do przeczytania pełnego opisu oraz obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć.

Kalendarz wydarzeń

Październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio na forum

Źródła nie znaleziono

Wyszukiwarka artykułów w sklepach modelarskich

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wyszukiwarka artykułów w sklepach modelarskich

Czasami wyszukiwanie tego samego modelu/artykułu na witrynie internetowej każdego sklepu  doprowadzało mnie do szału. Zastanawiałem się, czy jest możliwość zrobić wyszukiwarkę dla wszystkich znanych mi sklepów modelarskich i wyszukiwać w nich jednocześnie.
Napisałem skrypt umożliwiający takie działanie - został umieszczony na każdej stronie, w lewym menu nawigacyjnym oraz na liście sklepów modelarskich.
Niestety, nie wszystkie sklepy umożliwiają takie alternatywne wyszukiwanie, ale na chwilę obecną umieściłem w wyszukiwarce 12 sklepów.

 

Mamy możliwość wyszukiwania na trzy sposoby:
1 - wyszukiwanie artykułów tylko w wybranym przez nas sklepie,
2 - wyszukiwanie artykułów we wszystkich dostępnych sklepach w wyszukiwarce jednocześnie,
3 - wyszukiwanie artykułów w kilku wybranych sklepach.

Uwaga!
Jeśli chcemy skorzystać z drugiej i trzeciej opcji, w przeglądarce otworzy się jednocześnie kilkanaście zakładek, co może spowodować spowolnienie przeglądarki internetowej.
Istnieje także możliwość, że zakładki zostaną zablokowane przez przeglądarkę, jeśli mamy aktywną opcję wyskakujących okienek. Należy zezwolić na wyskakujące okienka dla tej witryny.
Poniżej opisałem jak odblokować wyskakujące okienka w poszczególnych przeglądarkach internetowych:

Google Chrome

Opera

Internet Explorer 11

Wyszukaj w sklepie:

{module Wyszukiwarka w sklepach}

Strony innych kolekcjonerów

Polecane sklepy modelarskie

Ankieta | Opinie o sklepach

O mnie
   
Informacje o stronie i prawa autorskie

Jestem kolekcjonerem modeli H0 głównie epoki V i VI kolei polskich, czeskich oraz niemieckich.

więcej...

 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawia recenzję modeli z mojej kolekcji z krótkim opisem oraz obszerną galerią zdjęć. Z góry przepraszam za możliwe drobne błędy w opisach taboru oraz proszę o informacje w przypadku ich wychwycenia. Zezwalam na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć oraz treści z niniejszej strony, wyłącznie pod warunkiem umieszczenia informacji o źródle oraz wcześniejszego poinformowania mnie o tym drogą e-mail. Zabraniam wykorzystywania zdjęć oraz treści w celach komercyjnych.

O stronie | Mapa strony


facebook twitter googleplus