EU07-193 Piko

14 listopada 2014 trafił na półki sklepów od dawna oczekiwany model popularnej lokomotywy EU07 od firmy PIKO w nowym malowaniu PKP Cargo. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, od ilości detali w jaki jest wyposażony, po silnik, który mimo iż jest trójbiegunowy, nie odstępuje od silników pięciobiegunowych Roco. Zapraszam do przeczytania pełnego opisu oraz obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć.

Wyszukaj w sklepach


 

Kalendarz wydarzeń

Październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio na forum

Źródła nie znaleziono

Semafory świetlne KLUBA

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Semafory świetlne KLUBA

Przedstawiam mała galerię zdjęć semaforów świetlnych wykonania Pana Zbigniewa Kluba. Na chwilę obecną posiadam tylko dwie sztuki 5-komorowych semaforów KLUBA 1064. Wykonane są na diodach SMD. Barwa światła jest bardzo naturalna, a jakość wykonania oraz detali jest na najwyższym poziomie.

Światła na oryginalnych opornikach (2 kOhm) są bardzo mocne, aby były widoczne z dalekiej odległości na imprezach modelarskich. Ja postanowiłem zmniejszyć intensywność światła stosując dodatkowe oporniki od 100 kOhm do 33 kOhm (w zależności od koloru diody).


Ogólny widok semafora KLUBA 1064:

 

 

Ogólny widok semafora KLUBA 1064 LEWY:

 

Oryginalna płytka montażowa:

 

Dodatkowa płytka:

Strony innych kolekcjonerów

Polecane sklepy modelarskie

Ankieta | Opinie o sklepach

O mnie
   
Informacje o stronie i prawa autorskie

Jestem kolekcjonerem modeli H0 głównie epoki V i VI kolei polskich, czeskich oraz niemieckich.

więcej...

 

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawia recenzję modeli z mojej kolekcji z krótkim opisem oraz obszerną galerią zdjęć. Z góry przepraszam za możliwe drobne błędy w opisach taboru oraz proszę o informacje w przypadku ich wychwycenia. Zezwalam na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć oraz treści z niniejszej strony, wyłącznie pod warunkiem umieszczenia informacji o źródle oraz wcześniejszego poinformowania mnie o tym drogą e-mail. Zabraniam wykorzystywania zdjęć oraz treści w celach komercyjnych.

O stronie | Mapa strony


facebook twitter googleplus